Меню
Закрити

Компанія "Орлан-Інвест Груп" отримала нагороду "вибір року-2018"

 

8 грудня в Києві відбулася вісімнадцята церемонія вручення нагород "Вибір року-2018". В рамках заходу було оголошено список товарів та послуг №1 в Україні.

Одним із переможців стала компанія-забудовник "Орлан-Інвест груп", яка отримала першість у номінації "Девелоперська компанія року в Київській області".

Щороку лідерів фестивалю-конкурсу "Вибір року" визначають на основі вподобань споживачів, згідно з результатами всеукраїнського маркетингового дослідження, рішенням експертів, представників рекламного ринку та голосуванням поважного журі.

"Для нас нагорода "Вибір року" - це не просто висока відзнака, це визнання, символ довіри та доказ професіоналізму всієї нашої команди, що віддано та злагоджено працює над кожним проектом компанії. Така важлива і бажана перемога у даній номінації говорить про те, що ми рухаємось у вірному напрямку. Для нас честь бути першими серед кращих компаній-забудовників.", - прокоментував директор компанії "Орлан-Інвест груп" Антон Мирончук.

Будівельно-інвестиційна компанія  "Орлан-Інвест груп" - доказ, що європейська якість життя для українців не захмарна перспектива, а реалія сьогодення. Кожен проект – це комфортне та якісне житло, з неповторним архітектурним стилем, де хочеться не просто мешкати, а жити  на повну.

З "Орлан-Інвест груп" - мрії будуються!